AFD56-24-31SY-6116-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 31POS SKT
Φύλλα δεδομένων: AFD56-24-31SY-6116-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFD56-24-31SY-6116-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 31POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2014 pcs Φύλλο δεδομένων AFD56-24-31SY-6116-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα DAFD56-24-31SY-6116-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 31
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AFD56-24-31SY-6116-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 24-31 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Anodized Black
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 31 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 31POS SKT
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.777" (45.14mm)