AFD56-24-19SY-6116-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Φύλλα δεδομένων: AFD56-24-19SY-6116-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFD56-24-19SY-6116-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2025 pcs Φύλλο δεδομένων AFD56-24-19SY-6116-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα DAFD56-24-19SY-6116-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AFD56-24-19SY-6116-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 24-19 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Anodized Black
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.777" (45.14mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Anodized Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό Y Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AFD56-24-31PN-1A [V001]
AFD56-24-31PN-1A [V001]
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: PLUG ASSY
Σε απόθεμα: 2838 pcs
Κατεβάστε: AFD56-24-31PN-1A [V001].pdf
RFQ
AFD56-24-19SY
AFD56-24-19SY
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 5356 pcs
Κατεβάστε: AFD56-24-19SY.pdf
RFQ
AFD56-24-19SY-LC
AFD56-24-19SY-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Κατεβάστε: AFD56-24-19SY-LC.pdf
AFD56-24-19SX-LC
AFD56-24-19SX-LC
Κατεβάστε: AFD56-24-19SX-LC.pdf
AFD56-24-19SY6116
AFD56-24-19SY6116
Κατεβάστε: AFD56-24-19SY6116.pdf
Περιγραφή: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT