AFD56-24-19PY-6116-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Φύλλα δεδομένων: AFD56-24-19PY-6116-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFD56-24-19PY-6116-LC Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2192 pcs Φύλλο δεδομένων AFD56-24-19PY-6116-LC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 12 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα DAFD56-24-19PY-6116-LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AFD56-24-19PY-6116-LC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 24-19 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Anodized Black
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Περιγραφή CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.777" (45.14mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Anodized Επικοινωνήστε με το σχήμα Plastic
Επικοινωνία Υλικό Y Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AFD56-24-19PX-6146
AFD56-24-19PX-6146
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 4639 pcs
Κατεβάστε: AFD56-24-19PX-6146.pdf
RFQ
AFD56-24-19PY-6117
AFD56-24-19PY-6117
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1742 pcs
Κατεβάστε: AFD56-24-19PY-6117.pdf
RFQ
AFD56-24-19PY
AFD56-24-19PY