AFD54-24-31PY-6117
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: AFD54-24-31PY-6117.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFD54-24-31PY-6117 Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1360 pcs Φύλλο δεδομένων AFD54-24-31PY-6117.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα DAFD54-24-31PY-6117
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 31
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AFD54-24-31PY-6117
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 24-31 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock