AFD51-22-41PN-6141
TE Connectivity Deutsch Connectors
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN
Φύλλα δεδομένων: AFD51-22-41PN-6141.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFD51-22-41PN-6141 Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2582 pcs Φύλλο δεδομένων AFD51-22-41PN-6141.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 (14), 20 (27) Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DAFD51-22-41PN-6141
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 41
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AFD51-22-41PN-6141
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-41 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Περιγραφή CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN