AFD51-12-10PX-6139
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN
Φύλλα δεδομένων: AFD51-12-10PX-6139.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFD51-12-10PX-6139 Κατασκευαστής TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3523 pcs Φύλλο δεδομένων AFD51-12-10PX-6139.pdf
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα DAFD51-12-10PX-6139
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 10
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AFD51-12-10PX-6139
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12-10 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Περιγραφή CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN