LT6018IDE
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LT6018IDE
Περιγραφή προϊόντος IC OP AMP R-R
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LT6018IDE
Αριθμός εξαρτήματος LT6018IDE Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Διαθέσιμη ποσότητα 4820 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή Amplifier Circuit
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LT6018HS8E#PBF
LT6018HS8E#PBF
Περιγραφή: IC OP AMP GP 15MHZ 8-S8E
Σε απόθεμα: 24039 pcs
Κατεβάστε: LT6018HS8E#PBF.pdf
RFQ
LT602001C
LT602001C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: FUSE BLOK CART 600V 200A CHASSIS