LT1252CS8
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT1252CS8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LT1252CS8
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC AMP VIDEO LOW COST SNGL 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: LT1252CS8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LT1252CS8
Αριθμός εξαρτήματος LT1252CS8 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Διαθέσιμη ποσότητα 19872 pcs Φύλλο δεδομένων LT1252CS8.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 4 V ~ 28 V, ±2 V ~ 14 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
περιστροφής Rate 125 V/µs Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - Προμήθεια 8.5mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 55mA
Αριθμός μέρους βάσης LT1252 εφαρμογές Current Feedback
-3dB εύρος ζώνης 282MHz