ADP7142AUJZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7142AUJZ-1.8-R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: ADP7142AUJZ-1.8-R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP7142AUJZ-1.8-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57657 pcs Φύλλο δεδομένων ADP7142AUJZ-1.8-R7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Temperature, Short Circuit Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADP7142AUJZ-1.8-R7-ND
ADP7142AUJZ-1.8-R7TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA TSOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 320µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 140µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Soft Start