ADP7118AUJZ-2.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7118AUJZ-2.5-R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 2.5V 200MA TSOT23-5
Φύλλα δεδομένων: ADP7118AUJZ-2.5-R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP7118AUJZ-2.5-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LIN 2.5V 200MA TSOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79676 pcs Φύλλο δεδομένων ADP7118AUJZ-2.5-R7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.42V @ 200mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADP7118AUJZ-2.5-R7DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA TSOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 320µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 140µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Soft Start