ADP3339AKCZ-1.8-R7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
Φύλλα δεδομένων: ADP3339AKCZ-1.8-R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP3339AKCZ-1.8-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44721 pcs Φύλλο δεδομένων ADP3339AKCZ-1.8-R7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.48V @ 1.5A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223-3 Σειρά anyCAP®
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADP3339AKCZ-1.8-R7TR
ADP3339AKCZ18R7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-3
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 200µA
Τρέχουσες - εξόδου 1.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου -