ADP2139CB-2.8EVALZ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BOARD EVALUATION FOR ADP2139
Φύλλα δεδομένων: 1.ADP2139CB-2.8EVALZ.pdf2.ADP2139CB-2.8EVALZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP2139CB-2.8EVALZ Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Διαθέσιμη ποσότητα 4574 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ADP2139CB-2.8EVALZ.pdf2.ADP2139CB-2.8EVALZ.pdf
Τάσης - Έξοδος 2.8V Τάση - Είσοδος 2.3 V ~ 5.5 V
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ADP2139 παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά - ρυθμιστής Τοπολογία Buck
Έξοδοι και Τύπος 1, Non-Isolated Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύριος σκοπός DC/DC, Step Down Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα - Αλλαγή 3MHz Λεπτομερής περιγραφή ADP2139 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Τρέχουσες - εξόδου 800mA Τύπος του σκάφους Fully Populated