ADP1710AUJZ-2.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP1710AUJZ-2.5-R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.5V 150MA TSOT5
Φύλλα δεδομένων: ADP1710AUJZ-2.5-R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP1710AUJZ-2.5-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 150MA TSOT5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98142 pcs Φύλλο δεδομένων ADP1710AUJZ-2.5-R7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 58dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADP1710AUJZ-2.5-R7-ND
ADP1710AUJZ-2.5-R7TR
ADP1710AUJZ25R7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA TSOT-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable