ADP1710AUJZ-0.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP1710AUJZ-0.8-R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 0.8V 150MA TSOT5
Φύλλα δεδομένων: ADP1710AUJZ-0.8-R7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP1710AUJZ-0.8-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LINEAR 0.8V 150MA TSOT5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 108802 pcs Φύλλο δεδομένων ADP1710AUJZ-0.8-R7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 58dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADP1710AUJZ-0.8-R7-ND
ADP1710AUJZ-0.8-R7TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 150mA TSOT-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.3mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 50µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable