ADP130AUJZ-0.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP130AUJZ-0.8-R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 0.8V 350MA TSOT5
Φύλλα δεδομένων: ADP130AUJZ-0.8-R7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADP130AUJZ-0.8-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LINEAR 0.8V 350MA TSOT5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5246 pcs Φύλλο δεδομένων ADP130AUJZ-0.8-R7.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) - Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 3.6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADP130AUJZ-0.8-R7-ND
ADP130AUJZ-0.8-R7TR
ADP130AUJZ08R7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 350mA TSOT-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 220µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 44µA Τρέχουσες - εξόδου 350mA