ADM7160AUJZ-2.5-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7160AUJZ-2.5-R2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.5V 200MA TSOT5
Φύλλα δεδομένων: ADM7160AUJZ-2.5-R2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADM7160AUJZ-2.5-R2 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 200MA TSOT5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86670 pcs Φύλλο δεδομένων ADM7160AUJZ-2.5-R2.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.23V @ 200mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TSOT-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα ADM7160AUJZ-2.5-R2-ND
ADM7160AUJZ-2.5-R2TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA TSOT-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 350µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 20µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA