ADG936BRU-R-500RL7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SW 1.65V SPDT DUAL 20-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.ADG936BRU-R-500RL7.pdf2.ADG936BRU-R-500RL7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADG936BRU-R-500RL7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC SW 1.65V SPDT DUAL 20-TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4211 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ADG936BRU-R-500RL7.pdf2.ADG936BRU-R-500RL7.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.65 V ~ 2.75 V τοπολογία Reflective
δοκιμή Συχνότητα 1GHz Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-TSSOP
Σειρά - Τύπος RF General Purpose
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
P1dB 16dBm Αλλα ονόματα ADG936BRU-R500RL7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Απομόνωση 36dB
Απώλεια εισαγωγής 0.9dB Αντίσταση 50 Ohm
ΙΙΡ3 32dBm Εύρος συχνότητας DC ~ 2GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή RF Switch IC General Purpose 2 x SPDT 2GHz 50 Ohm 20-TSSOP