ADF4002BCPZ
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADF4002BCPZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC PLL FREQUENCY SYNTH 20-LFCSP
Φύλλα δεδομένων: ADF4002BCPZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
490 pcs
980 pcs
1470 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ADF4002BCPZ
Αριθμός εξαρτήματος ADF4002BCPZ Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Διαθέσιμη ποσότητα 45793 pcs Φύλλο δεδομένων ADF4002BCPZ.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.3 V Τύπος Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-LFCSP-WQ (4x4) Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 2:1 Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 20-WFQFN Exposed Pad, CSP PLL Yes with Bypass
Παραγωγή Clock Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή CMOS, TTL
Συχνότητα - Max 400MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/No