AD8250ARMZ
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8250ARMZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP INSTR 10MHZ 10MSOP
Φύλλα δεδομένων: AD8250ARMZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AD8250ARMZ
Αριθμός εξαρτήματος AD8250ARMZ Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC OPAMP INSTR 10MHZ 10MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11085 pcs Φύλλο δεδομένων AD8250ARMZ.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) ±5 V ~ 15 V Τάση - Είσοδος Offset 70µV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP περιστροφής Rate 25 V/µs
Σειρά iCMOS® Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Τύπος εξόδου Push-Pull
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - Προμήθεια 4.1mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 37mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 5nA Αριθμός μέρους βάσης AD8250
Ενισχυτής Τύπος Instrumentation -3dB εύρος ζώνης 10MHz