AD8130ARM
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8130ARM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: AD8130ARM
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP DIFF 290MHZ 8MSOP
Φύλλα δεδομένων: AD8130ARM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AD8130ARM
Αριθμός εξαρτήματος AD8130ARM Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC OPAMP DIFF 290MHZ 8MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4409 pcs Φύλλο δεδομένων AD8130ARM.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 4.5 V ~ 25.2 V, ±2.25 V ~ 12.6 V Τάση - Είσοδος Offset 400µV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MSOP περιστροφής Rate 1100 V/µs
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Τύπος εξόδου -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - Προμήθεια 13mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 40mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 500nA Αριθμός μέρους βάσης AD8130
Ενισχυτής Τύπος Differential -3dB εύρος ζώνης 290MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AD8130AR
AD8130AR
Περιγραφή: IC OPAMP DIFF 290MHZ 8SOIC
Σε απόθεμα: 5216 pcs
Κατεβάστε: AD8130AR.pdf
RFQ
AD8130ARMZ-REEL
AD8130ARMZ-REEL
Σε απόθεμα: 43420 pcs
Κατεβάστε: AD8130ARMZ-REEL.pdf
RFQ
AD812ARZ-REEL
AD812ARZ-REEL
Περιγραφή: IC OPAMP DUAL CURR-FDBK 8-SOIC
Κατεβάστε: AD812ARZ-REEL.pdf
AD8130AR-EBZ
AD8130AR-EBZ
Περιγραφή: BOARD EVAL FOR AD8130AR
Κατεβάστε: AD8130AR-EBZ.pdf
AD8130ARMZ
AD8130ARMZ
Κατεβάστε: AD8130ARMZ.pdf
AD812ARZ-REEL7
AD812ARZ-REEL7
Κατεβάστε: AD812ARZ-REEL7.pdf
AD8130ARMZ-REEL7
AD8130ARMZ-REEL7