AD8010AR
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8010AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: AD8010AR
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC OPAMP CFA 230MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AD8010AR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AD8010AR
Αριθμός εξαρτήματος AD8010AR Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC OPAMP CFA 230MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4595 pcs Φύλλο δεδομένων AD8010AR.pdf
Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) 9 V ~ 12 V, ±4.5 V ~ 6 V Τάση - Είσοδος Offset 5mV
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC περιστροφής Rate 800 V/µs
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - Προμήθεια 15.5mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 200mA
Τρέχουσες - Bias Είσοδος 10µA Αριθμός μέρους βάσης AD8010
Ενισχυτής Τύπος Current Feedback -3dB εύρος ζώνης 230MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AD8010ARZ-16-REEL7
AD8010ARZ-16-REEL7
Περιγραφή: IC OPAMP CFA 230MHZ 16SOIC
Σε απόθεμα: 4651 pcs
Κατεβάστε: AD8010ARZ-16-REEL7.pdf
RFQ
AD8010ARZ-16
AD8010ARZ-16
Σε απόθεμα: 15366 pcs
Κατεβάστε: AD8010ARZ-16.pdf
RFQ
AD8009JRTZ-R2
AD8009JRTZ-R2
Περιγραφή: IC OPAMP CF LDIST 175MA SOT23-5
Κατεβάστε: AD8009JRTZ-R2.pdf
AD8010ANZ
AD8010ANZ
Περιγραφή: IC OPAMP CFA 230MHZ 8DIP
Κατεβάστε: AD8010ANZ.pdf
AD8010ARZ
AD8010ARZ