AD5259BRMZ100
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5259BRMZ100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC DGTL POT 100K 256POS 10-MSOP
Φύλλα δεδομένων: AD5259BRMZ100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AD5259BRMZ100
Αριθμός εξαρτήματος AD5259BRMZ100 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC DGTL POT 100K 256POS 10-MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66786 pcs Φύλλο δεδομένων AD5259BRMZ100.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±30%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 500 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά -
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 75 Αντίσταση (Ohms) 100k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός βρύων 256
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C
Χαρακτηριστικά Selectable Address Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 10-MSOP