AD5235BRUZ250-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5235BRUZ250-R7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή προϊόντος IC DGTL POT DUAL 1024POS 16TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AD5235BRUZ250-R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AD5235BRUZ250-R7 Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή IC DGTL POT DUAL 1024POS 16TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16072 pcs Φύλλο δεδομένων AD5235BRUZ250-R7.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5 V, ±2.25 V ~ 2.75 V Ανοχή ±8%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) 35 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP Σειρά -
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 50 Αντίσταση (Ohms) 250k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Αλλα ονόματα AD5235BRUZ250-R7-ND
AD5235BRUZ250-R7TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός βρύων 1024 Αριθμός Κυκλωμάτων 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
διασύνδεση SPI Χαρακτηριστικά Cascade Pin
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 250k Ohm 2 Circuit 1024 Taps SPI Interface 16-TSSOP Διαμόρφωση Potentiometer