SK-GEN4-24PT-AR
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-24PT-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SK-GEN4-24PT-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 36.70mm W x 49.00mm H Οθόνη αφής Resistive
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1164
διασύνδεση I²C, Parallel, TTL Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 240 x 320
dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 2.4" (60.96mm)
Λεπτομερής περιγραφή Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, Parallel, TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Οπίσθιο φωτισμό LED - White