GEN4-ULCD-50D-CLB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-50D-CLB-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 900 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-50D-CLB-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 108.00mm W x 64.80mm H Οθόνη αφής -
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1254
διασύνδεση Parallel/Serial Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 5" (127.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA) Οπίσθιο φωτισμό LED - White
Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GEN4-ULCD-50D-CLB
GEN4-ULCD-50D-CLB
Κατασκευαστές: 4D Systems