GEN4-ULCD-43DCT-CLB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 906 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-43DCT-CLB-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 95.04mm W x 53.86mm H Οθόνη αφής Capacitive
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1159
διασύνδεση I²C, SPI, TTL Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 480 x 272
dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 4.3" (109.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Οπίσθιο φωτισμό LED - White