VFP-876-1-48-BLACK
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK 1 BK 48"
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VFP-876-1-48-BLACK Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEATSHRINK 1 BK 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Tubing, Flexible Λόγος συρρίκνωση 2 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 100°C Σειρά VFP-876
Ανακτηθεί Wall Πάχος 0.035" (0.89mm) Αλλα ονόματα 00051135368473
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C Υλικό Polyolefin (PO)
Μήκος 4.00' (1.22m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 1.000" (25.40mm) Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.500" (12.70mm)
Χαρακτηριστικά Corrosion Resistant, Flame Retardant, Self Extinguishing Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Flexible 1.000" (25.40mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m)