SLIC-9.6X36-SR/SES
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος AERIAL CLOSURE KIT
Φύλλα δεδομένων: 1.SLIC-9.6X36-SR/SES.pdf2.SLIC-9.6X36-SR/SES.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 456 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLIC-9.6X36-SR/SES Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 456 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SLIC-9.6X36-SR/SES.pdf2.SLIC-9.6X36-SR/SES.pdf
Τύπος Aerial Closure, Free-Breathing θήκη Εγκαίνια 25.00" (635.0mm)
Σειρά SLiC™ Αλλα ονόματα 00054007926177
Αριθμός καλωδίων Ζεύγη 3600 Pairs @ 26 AWG Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 36.00" (914.4mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Rigid Bond/Sheath Protection, Spiral End Seals Διάμετρος - Μέσα 9.600" (243.84mm)
Λεπτομερής περιγραφή Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 36.00" (914.4mm) 3600 Pairs @ 26 AWG
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SLIC-ES/3DC
SLIC-ES/3DC
Περιγραφή: CLOSURE END SEAL DOUBLE PORT
Σε απόθεμα: 9532 pcs
Κατεβάστε: SLIC-ES/3DC.pdf
RFQ
SLIC-9.6X36-SES
SLIC-9.6X36-SES
Περιγραφή: AERIAL CLOSURE KIT
Σε απόθεμα: 516 pcs
Κατεβάστε: SLIC-9.6X36-SES.pdf
RFQ
SLIC-ES/3SC
SLIC-ES/3SC
Περιγραφή: CLOSURE END SEAL SINGLE PORT
Σε απόθεμα: 8003 pcs
Κατεβάστε: SLIC-ES/3SC.pdf
SLIC-9.6X36
SLIC-9.6X36
Σε απόθεμα: 429 pcs
Κατεβάστε: SLIC-9.6X36.pdf
SLIC-9.6X36-BA/SES
SLIC-9.6X36-BA/SES
Σε απόθεμα: 480 pcs
Κατεβάστε: SLIC-9.6X36-BA/SES.pdf
SLIC-9.6X36-BA
SLIC-9.6X36-BA
Κατεβάστε: SLIC-9.6X36-BA.pdf
SLIC-AC-HB2
SLIC-AC-HB2
Περιγραφή: EXTENDED HANGER BRACKET
Κατεβάστε: SLIC-AC-HB2.pdf
SLIC-ES/2DC
SLIC-ES/2DC
Κατεβάστε: SLIC-ES/2DC.pdf
SLIC-AC-HB1
SLIC-AC-HB1
Περιγραφή: OFFSET HANGER BRACKET
Κατεβάστε: SLIC-AC-HB1.pdf
SLIC-7.6X33-SR/SES
SLIC-7.6X33-SR/SES
Σε απόθεμα: 646 pcs
Κατεβάστε: SLIC-7.6X33-SR/SES.pdf
SLIC-7.6X33-SES
SLIC-7.6X33-SES
Σε απόθεμα: 639 pcs
Κατεβάστε: SLIC-7.6X33-SES.pdf
SLIC-ES/2SC
SLIC-ES/2SC
Κατεβάστε: SLIC-ES/2SC.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών