PK10M-050S-SMT-DA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 50POS 1MM VERT SMD
Φύλλα δεδομένων: PK10M-050S-SMT-DA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PK10M-050S-SMT-DA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 50POS 1MM VERT SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16944 pcs Φύλλο δεδομένων PK10M-050S-SMT-DA.pdf
Σειρά Pak 10, PK10M Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119902532
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.274" (6.95mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold