PK10M-040PP-SM4-DA
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 40POS 1MM R/A SMD
Φύλλα δεδομένων: PK10M-040PP-SM4-DA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PK10M-040PP-SM4-DA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 40POS 1MM R/A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5598 pcs Φύλλο δεδομένων PK10M-040PP-SM4-DA.pdf
Σειρά Pak 10, PK10M Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.421" (10.70mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold