PK10-030S-S-TGF
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 30POS VERT 1MM SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PK10-030S-S-TGF Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 30POS VERT 1MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5578 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Pak 10, PK10 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 04801141071
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.157" (4.00mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)