P50E-080P1-RR1-EA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος PAK50 CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων: 1.P50E-080P1-RR1-EA.pdf2.P50E-080P1-RR1-EA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P50E-080P1-RR1-EA Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 18300 pcs Φύλλο δεδομένων 1.P50E-080P1-RR1-EA.pdf2.P50E-080P1-RR1-EA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά Pak 50, P50E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 0-00-51111-74449-9
3M161985
P50E-080P1-RR1-EA-ND
P50E080P1RR1EA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 80
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.276" (7.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Retention Clips στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 80 position 0.050" (1.27mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)