P50-100P-S30-EA
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 100POS STR .050" GLD
Φύλλα δεδομένων: P50-100P-S30-EA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
203 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P50-100P-S30-EA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 100POS STR .050" GLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8051 pcs Φύλλο δεδομένων P50-100P-S30-EA.pdf
Σειρά Pak 50, P50 Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 80000923799
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 100
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 30mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.421" (10.70mm)
Χαρακτηριστικά Flange Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold