P50-060P-RR1-TG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 60POS R/A .050" GOL
Φύλλα δεδομένων: P50-060P-RR1-TG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P50-060P-RR1-TG Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 60POS R/A .050" GOL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4042 pcs Φύλλο δεδομένων P50-060P-RR1-TG.pdf
Σειρά Pak 50, P50 Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 15000755700
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 60
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.275" (6.99mm) Χαρακτηριστικά Board Lock
Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)