P50-050P1-SR1-EA
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 50POS .050" STR PCB
Φύλλα δεδομένων: P50-050P1-SR1-EA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
209 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P50-050P1-SR1-EA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 50POS .050" STR PCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16153 pcs Φύλλο δεδομένων P50-050P1-SR1-EA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά Pak 50, P50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 00051111745830
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.276" (7.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.050" (1.27mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)