P05N-030PT-A-G
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 30POS .5MM VERT SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.P05N-030PT-A-G.pdf2.P05N-030PT-A-G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P05N-030PT-A-G Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 30POS .5MM VERT SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53190 pcs Φύλλο δεδομένων 1.P05N-030PT-A-G.pdf2.P05N-030PT-A-G.pdf
Σειρά P05N Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 15020145007
3M9685TR
P05N030PTAG
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 3mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.094" (2.40mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold