N7E50-Q516TC-40-WF
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.N7E50-Q516TC-40-WF.pdf2.N7E50-Q516TC-40-WF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος N7E50-Q516TC-40-WF Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 5469 pcs Φύλλο δεδομένων 1.N7E50-Q516TC-40-WF.pdf2.N7E50-Q516TC-40-WF.pdf
Σειρά 7E50 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 05111162328
SE008012376
Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Normal, Standard - Top
Εισαγωγής, μέθοδος αφαίρεσης Push In, Pull Out Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.262" (6.66mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Card Guide εκτίναξης Side -
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)