N7E50-N516RB-50
3M3M
N7E50-N516RB-50 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.N7E50-N516RB-50.pdf2.N7E50-N516RB-50.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος N7E50-N516RB-50 Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 24174 pcs Φύλλο δεδομένων 1.N7E50-N516RB-50.pdf2.N7E50-N516RB-50.pdf
Σειρά 7E50 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 05111166265
N7E50N516RB50
SE008025956
Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Reverse - Bottom
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.327" (8.30mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Card Guide
εκτίναξης Side - Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold