N7E50-M516EB-40-WFC
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.N7E50-M516EB-40-WFC.pdf2.N7E50-M516EB-40-WFC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος N7E50-M516EB-40-WFC Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 12845 pcs Φύλλο δεδομένων 1.N7E50-M516EB-40-WFC.pdf2.N7E50-M516EB-40-WFC.pdf
Σειρά N7E50 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 00051111930915
XA007000038
Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Normal, Standard - Top
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.248" (6.30mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Card Guide
εκτίναξης Side Left Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold