MVU14-250DMFK-A
3M3M
MVU14-250DMFK-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN QC RCPT/TAB 14-16AWG 0.250
Φύλλα δεδομένων: 1.MVU14-250DMFK-A.pdf2.MVU14-250DMFK-A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MVU14-250DMFK-A Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 211330 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MVU14-250DMFK-A.pdf2.MVU14-250DMFK-A.pdf
Gauge Wire 14-16 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Stacked tab Πλάτος 0.250" (6.35mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Scotchlok™ Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 051138-98073
MVU14250DMFKA
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.870" (22.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.170" (4.32mm) Μόνωση Non-Mating End Insulated
Γένος Female and Male Χαρακτηριστικά Butted Seam
Λεπτομερής περιγραφή 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Επικοινωνία Υλικό Brass