MU14-47PX-A-BOTTLE
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN WIRE PIN 14-16AWG 100PC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MU14-47PX-A-BOTTLE Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 2372 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 14-16 AWG Λήξη Crimp
Σειρά Scotchlok™ pin Διάμετρος Circular - 0.080" (2.03mm) Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051128588765
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Καταγγελία -
Μήκος - Pin 0.470" (11.94mm) Μήκος - Συνολικά 0.730" (18.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μόνωση Διάμετρος -
Μόνωση Non-Insulated Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - Βαρέλι OD - Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.090" (2.29mm)