MP2-SS240-51S1-TR30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKT 240POS 5ROW VERT GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-SS240-51S1-TR30.pdf2.MP2-SS240-51S1-TR30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-SS240-51S1-TR30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKT 240POS 5ROW VERT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4635 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-SS240-51S1-TR30.pdf2.MP2-SS240-51S1-TR30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00048011417073
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 240
Αριθμός στηλών - τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Επικοινωνία Διάταξη Τυπικό -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.00µin (0.076µm) Επικοινωνία Finish Gold
Χρήση Connector Backplane Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector Futurebus+® Χρώμα Beige
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MP2-SS240-51S1-LR
MP2-SS240-51S1-LR
Σε απόθεμα: 2999 pcs
Κατεβάστε: MP2-SS240-51S1-LR.pdf
RFQ
MP200
MP200
Κατασκευαστές: CTS Electronic Components
Περιγραφή: CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES T/H
Σε απόθεμα: 193131 pcs
Κατεβάστε: MP200.pdf
RFQ
MP2-SS240-51S1-FJ
MP2-SS240-51S1-FJ
Κατεβάστε: MP2-SS240-51S1-FJ.pdf
MP200-M
MP200-M
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: MARKER PLATE
Κατεβάστε: MP200-M.pdf
MP2-SS240-51S1-TG30
MP2-SS240-51S1-TG30
Περιγραφή: CONN SOCKET 2-FB 240POS 5ROW