MP2-S120-41M2-C-LR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 120POS 4ROW R/A GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-S120-41M2-C-LR.pdf2.MP2-S120-41M2-C-LR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
384 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-S120-41M2-C-LR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 120POS 4ROW R/A GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8548 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-S120-41M2-C-LR.pdf2.MP2-S120-41M2-C-LR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119920741
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 120
Αριθμός στηλών - τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Board Guide, Board Lock, Spacer τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A