MP2-PS090-51S1-TR30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN INV HEADER 2-FB 90POS 5ROW
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-PS090-51S1-TR30.pdf2.MP2-PS090-51S1-TR30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-PS090-51S1-TR30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN INV HEADER 2-FB 90POS 5ROW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4501 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-PS090-51S1-TR30.pdf2.MP2-PS090-51S1-TR30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 05111173212
MP2PS09051S1TR30
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 90
Αριθμός στηλών - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Board Guide, Inverse τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A