MP2-P180-5CM1-TR30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN INV HEADER 2-FB 180POS 5ROW
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-P180-5CM1-TR30.pdf2.MP2-P180-5CM1-TR30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-P180-5CM1-TR30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN INV HEADER 2-FB 180POS 5ROW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5669 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-P180-5CM1-TR30.pdf2.MP2-P180-5CM1-TR30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 04801141193
MP2P1805CM1TR30
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 180
Αριθμός στηλών - τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Επικοινωνία Διάταξη Τυπικό -