MP2-HP10-5GP1-TR30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 2-FB 10POS 5ROW
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-HP10-5GP1-TR30.pdf2.MP2-HP10-5GP1-TR30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-HP10-5GP1-TR30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 2-FB 10POS 5ROW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4667 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-HP10-5GP1-TR30.pdf2.MP2-HP10-5GP1-TR30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.236" (6.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051111942918
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5