MP2-H060-54S1-S-LR
3M3M
MP2-H060-54S1-S-LR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT 60POS 5ROW GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-H060-54S1-S-LR.pdf2.MP2-H060-54S1-S-LR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-H060-54S1-S-LR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER VERT 60POS 5ROW GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17513 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-H060-54S1-S-LR.pdf2.MP2-H060-54S1-S-LR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051119922912
3M157178
MP2-H060-54S1-S-LR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 60
Αριθμός στηλών - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Board Guide, Mating Guide τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A