MP2-H048-41S3-S-TG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 2-FB 48POS 4ROW
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-H048-41S3-S-TG.pdf2.MP2-H048-41S3-S-TG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-H048-41S3-S-TG Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 2-FB 48POS 4ROW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4119 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-H048-41S3-S-TG.pdf2.MP2-H048-41S3-S-TG.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 05113527665
XE008020325
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 48
Αριθμός στηλών - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Επικοινωνία Διάταξη Τυπικό -