MP2-H024-41S1-S-TG30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT 24POS 4ROW GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-H024-41S1-S-TG30.pdf2.MP2-H024-41S1-S-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-H024-41S1-S-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER VERT 24POS 4ROW GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4760 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-H024-41S1-S-TG30.pdf2.MP2-H024-41S1-S-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051115583537
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 24
Αριθμός στηλών - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Επικοινωνία Διάταξη Τυπικό -