MNHU18-250DMIX-BOTTLE
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 25PC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MNHU18-250DMIX-BOTTLE Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 2356 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 18-22 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.250" (6.35mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Scotchlok™ Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 00051128589175
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.200" (30.48mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος - Μόνωση Fully Insulated Heat Shrink
Γένος Male Χαρακτηριστικά Butted Seam
Λεπτομερής περιγραφή 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Heat Shrink 25 PC Επικοινωνία Υλικό Copper